Dla dzieci

Już nie boimy się dentysty!

Bezbolesne znieczulanie, kolorowe wypełnienia, miła atmosfera, nagrody dla Dzielnych Pacjentów.

Leczenie małego pacjenta rozpoczyna się wizytą adaptacyjną. Lekarz językiem dostosowanym do poziomu wiekowego dziecka opowiada o leczeniu, pokazuje narzędzia i gabinet.

Naszym priorytetem jest dbanie o komfort i poczucie bezpieczeństwa dziecka, aby wizyta u lekarza pozostawiła miłe wrażenia.

Bardzo ważnym aspektem jest również współpraca rodziców, którzy stanowią dla dziecka wsparcie i dają poczucie bezpieczeństwa, tak potrzebne podczas pierwszego kontaktu z dentystą.

Na wizytę każdy Mały Pacjent może przynieść ze sobą ulubioną bajkę. Animacje odtwarzane są podczas trwania wizyty, co pozwala na umilenie czasu spędzonego w gabinecie. Mali Pacjenci sami decydują jaki kolor wypełnienia założy dentysta.

SleeperOne

Jest to nowoczesny, sterowany komputerowo system Dental Hi Tec do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. Znieczulenie podawane jest pod kontrolą mikroprocesora, który stale mierzy ciśnienie w tkankach i automatycznie dopasowuje szybkość podawania znieczulenia. Eliminuje to całkowicie nieprzyjemne doznania takie jak uczucie rozpierania. System ten pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba.

System komputerowego znieczulania monitoruje opór tkanek i dozuje znieczulenie tak, żeby nie przekraczało granicy odczuwalnego przez pacjenta bólu. Znieczulając przy użyciu strzykawki, doświadczamy uczucia wtłoczenia w tkanki płynu pod ciśnieniem, a to powoduje rozpieranie i ból. Jego dodatkowym atutem jest wygląd – zamiast strzykawki pacjent zobaczy narzędzie przypominające pióro.